Paranormal
Καλώς ορίσατε στο νέο μας φόρουμ που αφορά το παραφυσικό. Θα σας παρακαλούσαμε να κάνετε σύνδεση ή να φτιάξετε λογαριασμό στο φόρουμ μας για να μεγαλώσει η κοινότητα τον ατόμον που τους αρέσει να ασχολούνται με το παραφυσικό.
Εδώ μπορείτε να βρείτε πληροφορίες για τα πάντα, όπως πληροφορίες για τους Αγγέλους, τους δαίμονες τα πνεύματα και τα φαντάσματα, πως να προστατευτείς από αυτά και άλλα πολλά.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ του παραφυσικού.

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Paranormal
Καλώς ορίσατε στο νέο μας φόρουμ που αφορά το παραφυσικό. Θα σας παρακαλούσαμε να κάνετε σύνδεση ή να φτιάξετε λογαριασμό στο φόρουμ μας για να μεγαλώσει η κοινότητα τον ατόμον που τους αρέσει να ασχολούνται με το παραφυσικό.
Εδώ μπορείτε να βρείτε πληροφορίες για τα πάντα, όπως πληροφορίες για τους Αγγέλους, τους δαίμονες τα πνεύματα και τα φαντάσματα, πως να προστατευτείς από αυτά και άλλα πολλά.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ του παραφυσικού.
Paranormal
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ο Χρησμός τον Αγγέλον

Πήγαινε κάτω

Ο Χρησμός τον Αγγέλον Empty Ο Χρησμός τον Αγγέλον

Δημοσίευση από Admin Τετ Ιουλ 17, 2019 11:15 am

Δεν ξέρουμε αν η Ιστορία αυτή είναι αληθινή καθώς αν επρόκειτο για κάποιον Άγιο ή για έναν Άγγελο

Ήταν μικρή και εδώ μπορώ να πω πως την λένε Αναστασία. Τότε τα σχολεία ήταν απογευματινά και πρωινά. Η θεία μου εκείνη την μέρα ήταν απογευματινή στο Δημοτικό και ο αδερφός της ήταν πρωινός για αυτό και ήταν μόνη της στο σπίτι με την γιαγιά μου. Το πρωί η μαμά της (η γιαγιά μου) σιδέρωνε και η θεία μου ήθελε να σιδερώσει και αυτή. Αλλά η μαμά της, της έλεγε ότι φοβόταν να μην καεί και για αυτό την άφησε να σιδερώσει μόνο μερικά φανελάκια. Την άφησε μόνη της και η μαμά της κατέβηκε για λίγο στον κάτω όροφο για να φροντίσει λίγο τους παππούδες που έμεναν από κάτω. Η θεία μου δεν το κατάλαβε όμως ότι είχε κατεβεί κάτω. Έτσι όπως σιδέρωνε όμως κάποιος την χάιδευε στο κεφαλάκι της, νόμιζε ότι ήταν η μαμά της και για αυτό δεν γύρισε να δει. Ξαφνικά μια φωνή της λέει: << Ο μπαμπάς σου έχει ένα πολύ σοβαρό πρόβλημα. Πρέπει γρήγορα να τον πάτε στο νοσοκομείο. Έχει πέτρα στα νεφρά και μπορεί και να πεθάνει>>. Η φωνή ήταν σαν να μιλούσε μία γριούλα. Τότε η θεία μου γύρισε τρομαγμένη να δει τι ποιος ήταν και είδε μια μαυροφορεμένη γριά. Να την κοιτάει με μεγάλα μάτια. Από τον φόβο της η θεία μου άρχισε να τσιρίζει πολύ δυνατά και η μαμά της από κάτω την άκουσε και άρχισε να ανεβαίνει γρήγορα τις σκάλες φωνάζοντας <<Αναστασία?>> συνέχεια. Η θεία μου πέταξε το σίδερο και πήγε στο χέρι της γριούλας αλλά εκείνη ούτε που μίλησε. Απλά άρχισε να περπατάει προς την κρεβατοκάμαρα. Η μαμά της ανέβηκε και Αναστασία της εξήγησε τη έγινε. Όταν γύρισε ο μπαμπάς της από έξω και ήρθε και ο αδερφό της (ο μπαμπάς μου) πήγαν στο νοσοκομείο και είδαν ότι όντως είχε ο μπαμπάς της πέτρα στα νεφρά και θα πέθαινε αν δεν ερχόταν γρήγορα. Την επόμενη μέρα η εικόνα της Αγίας Μαρίνας που είχαν στο σαλόνι, έδειχνε το χέρι της Αγίας καμένο. Τότε όλοι κατάλαβαν πια ήταν. Όταν μεγάλωσε η θεία μου και έκανε 2 κορίτσια, το ένα το ονόμασε Μαρίνα-Σταυρούλα.

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2019

https://parafusiko.forumattivo.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης